سیدزمان حسینی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان

۷۵ درصد تیم شهرداری گرگان بومی می‌شود/ من با ایزدپناه تفاوت‌ دارم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه ۷۵ درصد بازیکنان این تیم در فصل جدید بومی خواهند بود یادآور شد که تفاوت‌های زیادی با محمد ایزدپناه سرمربی فصل گذشته شهرداری گرگان دارد.

سیدزمان حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: حدود یک ماه است تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان با حضور ۱۴ بازیکن بومی آغاز شده و تا کنون شرایط خوبی داشته‌ایم.


وی افزود: قصدمان این است تا ۷۵ درصد تیم بومی باشند و چند بازیکن غیر بومی در کنار دو بازیکن خارجی جذب کنیم.


حسینی در پاسخ به این سوال که بودجه تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای فصل جدید چقدر است، گفت: بودجه اولیه یک میلیارد تومان تعیین شده و در انتظار شهریورماه و جابجایی اعضای شورای شهر گرگان هستیم تا با بودجه متمم بتوانیم بازیکن خارجی جذب کنیم.


وی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان بومی و جوان ما انگیزه زیادی دارند و با اضافه شدن دیگر بازیکنان می‌توانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم.


هدف‌مان حضور در جمع هشت تیم برتر است


سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به هدف این تیم در فصل پیش رو اظهار کرد: اگر لیگ برتر بسکتبال ۱۰ تیمی باشد هدف ما این است که در جمع هشت تیم برتر قرار بگیریم و من خوشبین هستم.


حسینی با بیان اینکه بازیکنان بومی ما ظرفیت بسیار خوبی دارند، خاطرنشان کرد: این بازیکنان در تمرینات از جان و دل مایه می‌گذارند و اگر تیم خوبی ببندیم قول می‌دهم که سالن امام خمینی (ره) گرگان مانند سال‌های گذشته مملو از تماشاگر شود.


وی بیان کرد: یکی از اهداف من به عنوان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ایجاد تحول با اسکلت بومی است و از هواداران بسکتبال گرگان می‌خواهم تا در این راه به ما کمک کنند.

فلسفه خودم را در بسکتبال دنبال می‌کنم


سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص تفاوت‌هایش با سرمربی فصل گذشته این تیم، گفت: آقای ایزدپناه استاد ما هستند، ایشان فصل گذشته سرمربی تیم شهرداری گرگان بودند و امسال من سرمربی هستم.


حسینی افزود: من و آقای ایزدپناه با یکدیگر تفاوت‌های زیادی داریم و با دو طرز فکر مختلف هستیم و من فلسفه خودم را در بسکتبال دنبال می‌کنم.


وی با بیان اینکه در فصل پیش رو همه باید در کنار تیم بسکتبال شهرداری گرگان باشند، اظهار کرد: مسئولان و تماشاگران باید به تیم کمک کنند، زیرا این تیم متعلق به تماشاگران گرگانی است و باید آن را تشویق کنند.


حسینی تصریح کرد: از تماشاگران می‌خواهم که صبر و تحمل بیشتری داشته باشند، من می‌دانم که آنها با شخص مشکل ندارند و نگران نتایج تیم هستند.


وی خاطرنشان کرد: از تمامی تماشاگران بسکتبالدوست گرگانی که برای تیم شهرشان دغدغه دارند و پشت آن هستند تشکر می‌کنم.


فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور مهرماه آغاز می‌شود.