توهینی آشکار به دولت و مجلس در استان گلستان با لغو سخنرانی در روز 22 بهمن!

به دیدگاه حاج مهدی ساوری فعال سیاسی گرگان

پایگاه خبری تحلیلی گرگانو : لغو سخنرانی حجه الاسلام"مازنی"نماینده محترم تهران در بندرگز توهین آشکاری است به دولت و دولتمردان استان و توهین مضاعفی است به نمایندگان و جایگاه مجلس و هیچ توجیه دیگری ندارد

به گفته حاج مهدی ساوری رییس دفتر مهندس نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا، این چه شورای تامینی است که قادر نیست مصوبه خودش را به اجراء در آوردواقعاً جای تاسف است که سخنرانی یک نماینده مجلس که مثلاً طبق قانون از مصونیت ویژه ای هم برخوردارند ، آنهم در کسوت روحانیت و از خانواده معظم دو شهید! آنهم در روز 22 بهمن!! آنهم به توصیه فرد نظامی!!خیلی راحت لغو شود...!! 


 البته این اقدام خودسرانه و فراقانونی این جماعت تنگ نظر و کوته بین همیشه محکوم بوده و هست..و چنین اعمال و رفتار "افراطی و طالبانی "مورد نفرت و انزجار مردم آگاه است.. ولی چه باید کرد که این "اقلیت خودسر"از نجابت و متانت مردم سوء استفاده کرده و چون از مصونیت ویژه فراقانونی برخوردارند..و خود را پاسخگو نمیدانند..هر از چندگاهی چهره کریه و مستبدانه خود را نشان میدهند تا اظهار وجودی کرده باشند...!! ولی سئوال این است که چرا مسئولین سیاسی و امنیتی استان منفعلانه و ضعیف عمل میکنند... انتظار این است که اگر نمیتوانید از حیثیت و اعتبار و اقتدار دولت و مجلس در استان دفاع بکنید!! حداقل از حیثیت خودتان دفاع بکنید..وجلوی این خودسریها و قانون شکنیها را بگیرید..و نگذارید تکرار شود...و اگر چنانچه این را هم نمی توانید..به عنوان اعتراض به این رفتارهای هنجارشکن و ضد مدنی...از مقام خود کناره گیری کنید..تا به  قدرت طلبی متهم نشوید...انشاءالله باشید و جبران مافات کنید!!

مهدی ساوری مسئول کمیته سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی و رییس دفتر مهندس هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا ادامه میدهد، مطمئناً این نوع رفتارهای خوسرانه و فراقانونی..(لغو سخنرانی نماینده قانونی مجلس،جناب مازنی درمراسم22بهمن بندرگز )و نظیر آن در شهرهای دیگر استان،در راستای تضعیف و تخریب و نا کارآمد نشان دادن دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی است...که اگر فکر و تدبیری برای جلوگیری از این حرکات خلاف قانون،از سوی مسئولین استانی انجام نگیرد... با نزدیکتر شدن انتخابات اردیبهشت ماه96 بیشتر هم خواهد شد..چرا که جناح رقیب برای شکست دولت و ناامید کردن مردم برنامه ها دارد...!!