از بین مدیران کل کدام برای انتخابات شوراها می آیند؟ نصیبی نمی آید چراغعلی شاید


 با اعلام اعضای هیات بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مشخص شد یکی از افرادی که به عنوان کاندیدای احتمالی شورای شهر گرگان از او نام برده می شد ترجیحش به عدم حضور است.


با حکم رئیس هیات بازرسی انتخابات در وزارت کشور، علی نصیبی به عنوان یکی از 5 عضو هیئت بازرسی انتخابات در گلستان معرفی شده و این بدان معناست که او عطای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر گرگان را به لقای آن بخشیده و با عدم استعفا در موعد مقرر، همچنان علاقه دارد مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری باقی بماند.


علی نصیبی با گرایش اصلاح طلبی و دانشجوی مقطع دکترا در دانشگاه آزاد که پیش از مدیرکلی مشاور جوان استاندار دولت تدبیر و امید بود در انتخابات دوره قبل شوراها و در دولت احمدی نژاد با وجود تایید صلاحیت دیرهنگام در فضای خاص آن روزها، نزدیک به 8 هزار رای آورد و شبکه سازی های گسترده و تیم سازی هایش در دوران مشاوران جوان استاندار فعلی این تصور را به وجود آورده بود او که نوشته های کانال منتسب به وی گرگان ما رنگ و بوی حمایت از شهردار را داشت ولی در جمع بندی نهایی ترجیحش به عدم حضور به عنوان کاندیدای شورا است.


از آن سو اما دیگر مدیرکل گرگانی استانداری عبدالرضا چراغعلی بی علاقه به حضور در انتخابات شوراها نیست و تحرکات چند ماهه اخیرش که با انتصاب به مدیرکلی امور اجتماعی استانداری شدت گرفته این شائبه را در ذهن تقویت می کند.


چراغعلی طی دو ماه اخیر ارتباطات شهری اش را تقویت کرده و به شدت در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز فعال شده است.


گفته می شود چراغعلی در صورت عدم حضور مستقیم، علاقه دارد در ائتلاف توسعه پایدار که شاکله اصلی آن را مخالفان شهردار شکل می دهند نقش آفرین باشد و با کمک به ورود تعدادی از افراد این لیست به شورا و همچنین جذب برخی مستقل های دارای شانس زیاد، شهردار آینده گرگان باشد.


باید منتظر روزهای آینده بود و به انتظار نشست چراغعلی می آید یا علاقه دارد در پشت پرده گروه مخالف صادقلو فعال باشد و چشم امید به شهرداری در دور بعد داشته باشد.